Home » Ogłoszenia duszpasterskie » Ogłoszenia parafialne 17.10.2021 r. XXIX Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne 17.10.2021 r. XXIX Niedziela Zwykła.

1. Dziś taca gospodarcza. Za tydzień – taca przeznaczona na Misje św. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Przed nami 2 tygodnie października. Czy byłem już na różańcu? Gorąco zapraszam do udziału w codziennych nabożeństwach różańcowych po Mszy św. o godz. 16.00. Przypominam kandydatom do bierzmowania oraz zachęcam dzieci do czynnego udziału. Różaniec przez nich prowadzony jest we wtorki i czwartki.

3. W tym tygodniu zapraszam do prowadzenia różańca w środę – koło św. Teresy od D.J., w piątek – św. Jana Pawła II.
4. Zbliża się miesiąc listopad. Można już zgłaszać naszych czcigodnych zmarłych na wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Przy wyjściu z Kościoła zostały wyłożone karki, na których można wypisywać swoich zmarłych.

5. Rozpoczęła się w poszczególnych wioskach zbiórka ofiar na zakup opału na ogrzewanie świątyni. Jeżeli ktoś ma obawy w przyjęciu zeszytu, proszę złożyć ofiarę w kopercie na tacy lub w zakrystii czy plebanii. Z wyprzedzeniem już dziękuję za składane ofiary i życzliwość.

6. W piątek (22 października), wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II.

7. W sobotę do sprzątania naszej Świątyni, przed świętami Wszystkich Świętych, od godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Stanisławowa II.

8. Polecam lekturze Niedzielę i Przewodnik Katolicki.

9. Intencje mszalne.

10.Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu wszelkie jubileusze, urodziny czy imieniny składamy gratulacje, życzenia oraz zapewnienie o modlitwie.