OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10. 05. 2026 r.

                       WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dzisiaj, na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci klasy trzeciej przystąpią do  PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. Od jutra do soboty rozpocznie się dla nich BIAŁY TYDZIEŃ, a we wtorek udadzą się na pielgrzymkę na ŚWIĘTY KRZYŻ.

2. W przyszłą niedzielę, przypada UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Na Mszy św. o godz.10.00 ks. bp Marek Marczak udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z klasy ósmej. Serdecznie zapraszam do udziału  rodziny naszej młodzieży i wszystkich parafian. Spowiedź dla kandydatów i ich rodzin będzie w sobotę o godz.9.00.

 3. Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe, są odprawiane w naszym kościele w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00.W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ PO MSZY ŚW. o godz. 8.00. Podtrzymujmy piękny zwyczaj śpiewania Litanii Loretańskiej i wspólnej modlitwy przy kapliczkach, zwłaszcza w miejscowościach odległych od kościoła.

4. Uprzejmie proszę, aby w tym roku przygotowaniem ołtarzy na Boże Ciało zajęli się: I ołtarz mieszkańcy Puszczy, II ołtarz mieszkańcy Leśniaków, III ołtarz mieszkańcy Janówki, IV ołtarz mieszkańcy Chabielic.

5. W sobotę, zapraszam ministrantów na spotkanie o godz. 11.00

6. Wyjazd do Torunia 20 czerwca.

7. W sakramentalny związek małżeński zamierzają wstąpić:

Klaudiusz Krzysztof Ochocki, kawaler z par. tut.

Izabela Kinga Luter, panna z par. Św. Andrzeja Apostoła w Restarzewie

8. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze, składamy najlepsze życzenia i polecamy was opiece Matki Bożej oraz wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła.