Home » Ogłoszenia duszpasterskie » Ogłoszenia parafialne 03.07.2022 r. XIV Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne 03.07.2022 r. XIV Niedziela Zwykła.

1. Dziś, I niedziela m-ca – Koronka do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 10.00.

2. Zakończyła się zbiórka ofiar na bramy cmentarza w poszczególnych wioskach. Mieszkańcy Janówki złożyli ofiarę 1090 zł, Stanisławów I 2030 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

3. Dzieciom, młodzieży i wszystkim parafianom, którzy rozpoczęli wakacje i urlopy życzę bezpiecznego i radosnego wypoczynku w jedności z Panem Bogiem.

4. Na budowę cmentarnego parkanu ofiarę złożył pan Roman Binek z Osin – 150 zł, bezimiennie – 200 zł i bezimiennie 200 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

5. Polecam lekturze Niedzielę oraz Przewodnik Katolicki.

6. W sobotę od godz. 9.00 serdecznie zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Kamienia i Moraczewa.

7. Serdeczna prośba, aby pouzupełniać intencję na lipiec i sierpień przez tych, którzy zamówili.

8. Intencje mszalne.

9. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu wszelkie jubileusze, urodziny czy imieniny składamy gratulacje, życzenia oraz zapewnienie o modlitwie.

10. W minionym tygodniu do wieczności odeszła ś+p. Teresa Kuśmierek. Wieczny odpoczynek…

11. W zakrystii można nabyć zdjęcia z tegorocznego bierzmowania z ks. Arcybiskupem.