Home » Ogłoszenia duszpasterskie » Ogłoszenia parafialne 14.07.2024. XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia parafialne 14.07.2024. XV NIEDZIELA ZWYKŁA

O

1. W każdą środę o godzinie 17.00  zapraszam na nowennę do  Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. Na budowę ogrodzenia cmentarza w minionym tygodniu ofiarowano 300 i  50 zł,  Bóg zapłać.

3. Za tydzień, taca gospodarcza.

4. Już teraz pragnę poinformować, że 3 i 10 sierpnia, będziemy gościć w naszej parafii pielgrzymki: z Inowrocławia ( 3 sierpnia) oraz kociewską z diecezji pelplińskiej ( 10 sierpnia) Tym parafianom, którzy  chcieliby  pomóc w przyjęciu pielgrzymów na nocleg lub w  poczęstunek, będę bardzo wdzięczny za pomoc.

5. Poświęcenie pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia Świętego Krzysztofa, będzie w niedzielę 28 lipca po każdej Mszy Świętej.

6. W sakramentalny związek małżeński zamierzają wstąpić:

Piotr Jaguszewski  z par. Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie

Agnieszka Susmenda  z par. tut.

Damian Kurzyński zpar. Tut.  Weronika Jureńczyk z par. Św. Ap. Piotra i Pawła w Kamieńsku.

7. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia i polecamy Was opiece Matki Bożej i wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła.