Home » Ogłoszenia duszpasterskie » Ogłoszenia parafialne 02.10.2022 r. XXVII Niedziela zwykła.

Ogłoszenia parafialne 02.10.2022 r. XXVII Niedziela zwykła.

1. Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszej uroczystości odpustowej. Nie podziękowałem jeszcze tym parafianom, z poszczególnych wiosek, którzy odpowiedzieli na zaproszenie w adoracji Triduum Eucharystycznym, p. Marianowi – naszemu organiście oraz p. Ryszardowi i Teresie Zarębom. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Łodzi. W przyszłą niedzielę (Dzień Papieski) – zbiórka ofiar do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

3. Gorąco zapraszam do udziału w codziennych nabożeństwach różańcowych po Mszy św. o godz. 16.00 (uwaga: następuje zmiana godzin odprawiania Mszy na czas jesienno-zimowy), w niedzielę przed Sumą o godz. 11.30. Dzieci z naszych szkół zapraszam na różaniec przez nich prowadzony, we wtorki i czwartki października, dla przygotowujących się do bierzmowania – w poniedziałki i środy. Jak w ubiegłych latach chcę zaproponować mieszkańcom poszczególnych wiosek, aby w jednym dniu tygodnia wzięli udział w różańcu: w poniedziałek zapraszam mieszkańców Leśniaków i Stanisławowa I, w wtorek – Stanisławów II, w środę – Chabielice, Chabielice Kolonia, w czwartek – Janówka, Kamień i Moraczew, w piątek – Osiny, Osiny Kolonia, w sobotę – Kieruzele, Tatar i Puszcza.

4. W piątek (7 października), we wspomnienie NMP Różańcowej, na Mszy św. o godz. 16.00 – poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 15.30

5. Wyrażam słowa wielkiej wdzięczności panu Tadeuszowi Bębnowskiemu i jego brygadzie, za otynkowanie budynku gospodarczego od strony plebanii.

6. W czwartek o godz. 18.00 zapraszam radę parafialną na spotkanie na plebanii.

7. Polecam lekturze Niedzielę oraz Przewodnik Katolicki.

8. Intencje mszalne. Jest już nowa książka intencji na 2023r.

9. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu wszelkie jubileusze, urodziny czy imieniny składamy gratulacje, życzenia oraz zapewnienie o modlitwie.