Home » Ogłoszenia duszpasterskie » Ogłoszenia parafialne 23.01.2022 r. III Tydzień Zwykły.

Ogłoszenia parafialne 23.01.2022 r. III Tydzień Zwykły.

1. Dziś, po Mszy św. o godz. 12.00, spotkanie formacyjne dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.

2. W środy zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 16.00.

3. W środę (26 stycznia) także, w Międzynarodowy Dzień Pamięci o Holokauście i modlitw o pokój na świecie, zachęcam do włączenia się w organizowaną z tej okazji akcję „Płomień Pamięci” poprzez zapalenie w tym dniu o godz. 18.00 świecy w oknie swego domu. Będzie to wyraz pamięci, dający nadzieję, że nigdy więcej nie zwycięży zło, które pochłonęło miliony niewinnych ofiar niemieckiego nazizmu.

3. Dziękuję pięknie mieszkańcom Osin za bardzo miłą kolędę w dniu wczorajszym oraz za złożone ofiary.

Plan kolędy na najbliższy tydzień:

Środa, 26 stycznia – Osiny (od sklepu, p. Moskotów nr 8, w stronę Janówki do p. Szubertów nr 23).

Czwartek, 27 stycznia – Osiny (od p. Henryka Pietrzyka nr 32 do do p. Stępniów nr 24).

Sobota, 29 stycznia – Kamień i Moraczew.

4. W minionym tygodniu taca gospodarcza wyniosła 1524 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

5. Polecam lekturze Niedzielę i Przewodnik Katolicki.

6. Intencje mszalne.

7. Serdeczna prośba aby pouzupełniać rezerwacje intencji mszalnych na styczeń, luty i marzec.

8. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu wszelkie jubileusze, urodziny czy imieniny składamy gratulacje, życzenia oraz zapewnienie o modlitwie.

9. Pogrzeb ś+p. Jarosława Raszewskiego we wtorek o godz. 14.00. Wieczny odpoczynek…