Home » Ogłoszenia duszpasterskie » Ogłoszenia parafialne 29.01.2023 r. IV Niedziela Zwykła.

Ogłoszenia parafialne 29.01.2023 r. IV Niedziela Zwykła.

1. W środy zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 17.00.

2. W czwartek (2 lutego), święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji zwana świętem M.B. Gromnicznej. Msze św. o godz. 9.00 i 17.00 z obrzędem poświęcenia gromnic. Na Mszy św. o godz. 17.00 – poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Tego dnia ofiary składane do puszek przeznaczone są na klasztory kontemplacyjne.

3. W I piątek miesiąca spowiedź od godz. 16.30, potem Msza św. z nabożeństwem ku czci Najśw. Serca Jezusowego. Od godz. 9.00 pragnę udać się z komunią św. do chorych. Proszę o podanie adresów. W sobotę, po Mszy św. – nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi Panny.

4. Polecam lekturze Niedzielę i Przewodnik Katolicki.

5. Intencje mszalne.

6. Serdeczna prośba aby pouzupełniać rezerwacje intencji mszalnych na luty i marzec.

7. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu wszelkie jubileusze, urodziny czy imieniny składamy gratulacje, życzenia oraz zapewnienie o modlitwie.