Home » Ogłoszenia duszpasterskie » Ogłoszenia parafialne 21.04.2024 r. IV Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia parafialne 21.04.2024 r. IV Niedziela Wielkanocna

I

1.  Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do  I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

2. W środę serdecznie zapraszam na NOWENNĘ DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY o godzinie 17.00.

3. Zbliża się miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej.  Zadbajmy               o przydrożne krzyże i kapliczki znajdujące się w pobliżu naszych domów. Pamiętajmy, że są one niemymi  świadkami wiary naszych przodków i wyrazem naszej miłości do Pana Jezusa i  Najświętszej Maryi Panny.

4. Zaistniała konieczność poddania renowacji monstrancji,  dwóch kielichów mszalnych i paten. Koszt to 4000 zł.

5. Ofiara na potrzeby kościoła 200 zł. Bóg zapłać.

6. W tym roku zamierzamy dokończyć ogrodzenie naszego cmentarza. Szczegółowe informacje będą podane po  konsultacji z Radą Parafialną i dotychczasowym wykonawcą prac.

7. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, jubileusze składamy najlepsze życzenia i polecamy Was opiece Matki Bożej i wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła.